نمایشگاه بزرگ تجسمی «کوچه های بنی هاشم» در امامزاده طاهر(ع) افتتاح شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آستان امامزاده طاهر(ع):اولین نمایشگاه بزرگ تجسمی “کوچه های بنی هاشم” استان البرز عصرامروز(چهارشنبه)با محوریت سیر و سبک زندگی فاطمی در آستان مقدس امام زاده طاهر(ع) در مهرشهر با حضور مسئولین اداره اوقاف و مسئولین استانی افتتاح شد.

سمیعی تولیت آستان امامزاده طاهر(ع) در گفتگو با خبرنگار «کمال مهر» در خصوص این نمایشگاه اظهارداشت:نمایشگاه تجسمی “کوچه های بنی هاشم”درقالب دوبخش به ارائه محتوا می پردازد.

وی ادامه داد:بخش تاریخی نمایشگاه که به سیر زندگانی حضرت زهرا سلام الله علیها از ولادت تا شهادت می پردازد و بخش معاصر که با بیان سبک های رفتاری حضرت زهرا سلام الله به ارائه الگو برای سبک زندگی اسلامی در دوران معاصر می پردازد.

13910119202027250_PhotoL

تولیت آستان امامزاده طاهر(ع) در ادامه خاطرنشان کرد:این نمایشگاه برای اولین بار در استان البرز به وسعت بیش از ۲هزار متربع با هزینه ای بالغ بر ۱۵۰ میلیون تومان در جوار بارگاه  امامزاده طاهر (ع) احداث گردیده است.

 

گفتنی است این نمایشگاه از تاریخ ۱۳ اسفند ماه۹۳ همزمان با ایام فاطمیه مورد بازدید عموم قرار گرفت و تا اواسط فروردین در دونوبت صبح و عصر پذیرای علاقمندان ، دانش آموزان مدارس، ارگان ها و مجموعه ها  می باشد.

 

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *