نفاق، فتنه ، دجال برای امت آخرالزمان تعریف شده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آستان مقدّس امام زاده طاهر (ع) مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی همزمان با شهادت امام حسن عسگری (ع) بعد از نماز مغرب و عشاء با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین تویسرکانی  و مدّاحی مدّاح اهل بیت برادر قلندری در آستان مقدّس امام زاده طاهر بن زین العابدین (ع) برگزار شد.

حجت الاسلام تویسرکانی نماینده ولی فقیه در بسیج مستضعفین در مراسم سال روز شهادت امام حسن عسکری(ع)که در آستان مقدس امام زاده طاهر(ع) برگزار شد طی سخنانی درخصوص تحلیل حوادث اظهار داشتند؛ ابتدای هر تحلیل و تفسیر حوادث تاریخی باید باشروع خلقت آدم (ع)باشد.

وی ادامه :علت این موضوع نیز مواجه این پیامبر الهی با ابلیس است.

نماینده ولی فقیه در بسیج در ادامه با اشاره به جریان داستان خلقت آدم و هوا و جریان شکل گیری این مواجه به دو خط اصلی این جریان اشاره و تصریح کردند:خط ظلم و عدالتخواهی دو مسیری است که مکرراً در قرآن کریم نیز به آن اشاره شده است.

وی افزود:تاکید دین بر عدالت برای شکوفایی انسان و ظهور استعدادها می باشد و تمامی پیشرفت،سعادت،نشاط و شور بشر در گرو عدالت است.

تویسرکانی در ادامه در خصوص آمدن سلسله امامان برای برقراری عدالت خاطرنشان کرد:سرانجام خط ظلم و ستم به نابودی ختم می شود و همانطور که می بینید جریان عدالت است که با کمی عده و عوده  روز به روز در حال پیروزی و قوی شدن است و جبهه ظلم در حال نابودی است.

نماینده ولی فقیه در بسیج در ادامه با اشاره به این که هرچقدر در تاریخ به ظهور نزدیک میشویم  تلاش جبهه ظلم بیشتر می شود، و در ادامه خط امامت، دوران در زمان امام یازدهم تاریک و تاریکتر می شود تصریح کرد:ظلمت در زمان امام حسن عسکری(ع) به اوج خود می رسد و شما در تاریخ شاهد هستید که ایشان تنها امامی بودند که بیشتر عمر خود را در زندان به سر برده اند و یا به روایتی حتی نه به حج مشرف شده اند و نه کربلا رفته اند.

وی افزود: علت این خفقان و ظلمت هم آن است که ایشان قرار است پدر آن امامی باشند که پرونده ظلم را برای همیشه برای بشر می بندند.

حجت الاسلام تویسرکانی در بخش دیگری از سخنانش ضمن اشاره به جریانات و اتفاقات آخرالزمان تصریح کرد: در روایات و احادیث اگر تاملی کنید؛ نفاق، فتنه ، دجال همه برای امت آخرالزمان تعریف شده است.

وی، افزود: لذا ابلیس با تمام توان با استفاده از ابزار های گوناگون درصدد مقابله با واقعه ظهور است.

نماینده ولی فقیه در بسیج مستضعفین با اشاره به جریان فتنه ۸۸ تصریح کرد: فتنه سال ۸۸ پیوستگی دارد با فتنه های صدر اسلام و این اقدامی بود برای براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران

وی ادامه:فتنه تماما نشده باید منتظرفتنه قوی تر و پیچیده تر باشیم.

حجت الاسلام تویسرکانی در خصوص برخی فتنه های جدید گفت: جریان شیرازی ها فتنه است ، عید الزهرا که در نهم ربیع برخی به راه انداخته اند فتنه است!

وی ادامه داد:برخی می گویند اگر در این مراسم به اهل سنت فحش ندهید شیعه نیستید! واقعاً امام صادق(ع) اینطور از شیعیان خواسته؟ دفاع از حق با فحش امکان پذیر است!؟ این جریانات فتنه هستند!

نماینده ولی فقیه در بسیج در پایان تصریح کرد: دجالی سال۸۸ آمد برای فریب مردم بود؛ ولی مردم ۹ دی چشم آنرا کور کردند، ولی هشدار دجالها در راه اند، و فتنه های پیچیده تر در حال شکل گیری هستند.

انتهای پیام/.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *